بلوک سبک توپر سی ال سی

تولید کننده بلوک دیواری CLC ( بلوک سیمانی سبک توپر )جهت استفاده به عنوان دیوارهای داخلی و محیطی
به همراه راه اندازی خط تولید این محصول.
ویژگی های عمده  این بلوک بتن سبک clc با ابعاد: ارتفاع 20cm طول 50cmو در ضخامتهای 10cmو15cmو20cm با وزن مخصوص 450 کیلو گرم بر متر مکعب و مقاومت فشاری 20کیلو گرم بر سانتی متر مربع با کیفیتی کاملا متفاوت نسبت به محصولات بتن سبک مشابه

مشخصات فنی بلوک سی ال سی(clc):
سی ال سی (clc) بلوک دارای پنج جز اصلی می باشد :
1 - سیمان
2 -ماسه ریز دانه
3 - مواد حباب زا(فوم)
4 - الیاف پلی پروپیلن ( 6میلی )
5 – آب
با توجه به آئین نامه جدید محاسبه ایمنی ساختمانها در برابر زلزله و مبحث 18 و 19 ، بکارگیری مصالح سبک وزن راه حل مناسب و باصرفه در جهت افزایش ایمنی ساختمان می باشد و بلوکهای بتن سبک سی ال سی(clc) تأمین کننده این مزیت فنی است .
بتن سبک در مقابل آتش بسیار مقاوم است و کلیه شرایط سلامت محیط زیست را دارا می باشد. یک مترمکعب سی ال سی(clc) بلوک حدود 500 کیلوگرم وزن دارد که برابر با یک چهارم وزن یک آجر بوده و یک کارگر به راحتی می تواند آنرا حمل نماید و بسیار سریع نصب می گردد .
و ملات مصرفی آن برابر 15% ملات مورد نیاز برای اجرای همان دیوار با آجر بوده و به درصد بسیار کمی ملات نیاز دارد. به عنوان مثال چنانچه برای اجرای یک دیوار با آجر به یکصد کیلوگرم سیمان نیاز باشد همان دیوار در صورت استفاده ازسی ال سی(clc)بلوک 15 کیلوگرم سیمان مصرف می کند .
ویژگی های عمده سی ال سی(clc) بلوک :
1 وزن مخصوص کم
2 عایق حرارت و صدا
3 همخوانی با دیگر مصالح ساختمانی
4 مقاوم دربرابر آتش
5سهولت در حمل و نقل و نصب قطعات پیش ساخته
6 بادوام
7 قابلیت برش و شکل پذیری
8 ph نزدیک به نرمال (حدود7)
9 قابلیت انجام هر گونه نازک کاری و پلاستر با چسبندگی مناسب

مزایای اجرائی :
با توجه به ابعاد و سبکی و راحتی نصب سی ال سی(clc) بلوک در همه ضخامتها ، سرعت اجرای سی ال سی(clc) بلوک نسبت به سایر مصالح به 3 برابر افزایش می یابد .
مزایای اقتصادی :
پروژه های ساختمانی با استفاده از سی ال سی(clc) بلوک با در نظر گرفتن سرعت اجرا به دستمزد کمتری نیاز دارد. و همچنین استفاده از سی ال سی(clc) بلوک به سبب مصرف ملات کم و نیز کاهش بارهای وارده به سازه بدلیل وزن کم دیوارها ، موجب کاهش ابعاد سازه شده و صرفه جویی قابل ملاحظه ای را در هزینه مصالح مصرفی موجب می گردد .
عایق بودن سی ال سی(clc) بلوک در برابر گرما و سرما ، علاوه بر صرفه جویی چشمگیر در فضاهای تأسیساتی و سطح حرارتی برودتی ، موجب کاهش قابل ملاحظه در مصرف انرژی لازم برای سرمایش و گرمایش ساختمان در آینده خواهد شد. (با افزایش قیمت سوختهای فسیلی این مشخصه مشهودتر شده است) به علاوه با توجه به ضوابط شهرسازی مربوط به اماکن عمومی نظیر هتلها و ادارات و آپارتمانها مبنی بر جلوگیری از انتشار صدا بین واحدها و اطاقها ، سی ال سی(clc)بلوک که دارای ضریب بسیار پائین انتقال حرارت و عایق صدا است مصالح ایده آل برای اینگونه پروژه ها می باشد